Organizacja szkolnego Dnia Unii Europejskiej

2014-05-06 Dnia 9 maja ( piątek) 2014r. odbędzie się Szkolny Dzień Unii Europejskiej.

W tym dniu od godz. 845  do 1000 na auli rozpocznie się przygotowywanie stoisk, na których zostaną zaprezentowane wybrane kraje Unii Europejskiej.

Około godziny 1000 swoją pracę zacznie komisja, której zadaniem będzie ocenienie poszczególnych prezentacji.

W jej skład wejdzie p.Beata Marchlik- Hulbój, p. pedagog Anna Chrobak – Popławska oraz przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego  Patrycja Galica.

- Komisja będzie oceniała:  estetykę wykonania, pomysłowość oraz pokazanie jak największej ilości cech charakterystycznych dla prezentowanego kraju.

- Równocześnie  o godz. 845w sali nr14  rozpocznie się konkurs wiedzy o Unii Europejskiej. Wezmą w nim udział trzyosobowe zespoły ze wszystkich klas.

- Jako  pierwsi (o 845) przystąpią do rywalizacji o tytuł „Młodego Europejczyka”, uczniowie klas pierwszych.

- Około godziny 1000 uczniowie klas drugich rozpoczną drugą turę konkursu.

- O godz. 1100 zaproszeni zostaną do konkursu uczniowie klas trzecich.

-Przewidywana godzina zakończenia imprezy 1230.

- Proszę wychowawców o wyznaczenie 3-4 osób, które przygotują stoiska.

- Lekcje odbywają się normalnie, ale wszystkich nauczycieli bardzo serdecznie zapraszamy od godz. 1000 do odwiedzania wraz z uczniami auli w celu obejrzenia przygotowanych prezentacji.

- Można również zajrzeć do sali nr 14, aby dodać otuchy uczniom biorącym udział w konkursie.