Zakończenie roku szkolnego

Szkolne Koło Florystów

Trochę o nas...
 
Szkolne Koło Florystów działa przy świetlicy szkolnej już czwarty rok. Jest prowadzone przez panią Jolantę Kubinę. Prace uczniów można obejrzeć w zapleczu świetlicy, gdzie są powieszone na ścianie. Nie ma wśród nich kompozycji z żywych kwiatów, gdyż te zaraz po wykonaniu i sfotografowaniu trafiają do miejsca przeznaczenia. Zdjęcia można zobaczyć na ściennej gazetce obok kawiarenki. 
Wykonujemy wiązanki na różnego typu uroczystości, swoje prace prezentowaliśmy na Zakopiańskich Mikołajkach, dwa razy wzięliśmy udział w warsztatach florystycznych, zorganizowanych w naszym gimnazjum podczas ferii zimowych.
 

Artykuły

Bazie, kurczaczki, jajeczka...

2017-05-10
Powiększ zdjęcie

Nasze wiosenne kompozycje przed Wielkanocą otrzymały typowe świąteczne dodatki. W ten sposób powstały nowe ozdoby. :) Wczoraj bazie, kurczaczki,  jajeczka zostały zdjęte i znowu mamy wiosenę . Na zdjęciach: Wielkanoc.

Czytaj więcej o: Bazie, kurczaczki, jajeczka...

Wiosna, wiosna ...

2017-03-31
Powiększ zdjęcie

Wystawa prac

2017-03-13
Powiększ zdjęcie

Na ściennej gazetce przy świetlicy prezentujemy kilka przykładowych prac, które zostały wykonane podczas warsztatów w czasie ferii zimowych. Mamy nadzieję, że się spodobają. :) Zapraszamy do oglądania!

Czytaj więcej o: Wystawa prac

Warsztaty florystyczne FERIE ZIMOWE 2017

2017-03-10
Powiększ zdjęcie

Warsztaty zostały przeprowadzone w dniach 30.01.-03.02. 2017, czyli w pierwszym tygodniu ferii zimowych. Wzięły w nich udział uczennice klas pierwszych i drugich Gimnazjum nr 1 oraz jedna uczennica Szkoły Podstawowej nr 9.

Czytaj więcej o: Warsztaty florystyczne FERIE ZIMOWE 2017

Wiązanka

2017-02-20
Powiększ zdjęcie

Zakopiańskie Mikołajki - ciąg dalszy

2017-01-05

Zakopiańskie Mikołajki

2016-12-21

Od wielu dni przygotowujemy świąteczne ozdoby na kiermasz. Już 4 grudnia odbędą się Zakopiańskie Mikołajki, podczas których będziemy prezentować i sprzedawać nasze prace. Już teraz można je obejrzeć... na zdjęciach. :)

Czytaj więcej o: Zakopiańskie Mikołajki

Patriotycznie...

2016-12-16

Szkolni floryści wykonali wiązankę tym razem patriotyczną. Nasi uczniowie biorący udział w miejskich obchodach Dnia Odzyskania Niepodległości złożyli ją w kwaterze Legionistów na cmentarzu przy ul. Nowotarskiej dnia 11 listopada.

Czytaj więcej o: Patriotycznie...

Przed 1 listopada

2016-12-16

 

Członkowie koła przygotowali dwie kompozycje na florecie przeznaczone na grób naszych Patronów- Olgi i Andrzeja Małkowskich oraz nauczyciela Ś.P. Piotra Mędonia. Wiązanki zostały złożone na grobach przez przedstawicieli samorządu szkolnego.

 

Czytaj więcej o: Przed 1 listopada

No to... zaczynamy!

2016-12-16
 
 
ROK SZKOLNY 2016/2017
 
Porządki, porządki, porządki... Najpierw zostały uporządkowane i posegregowane wszystkie materiały w przepastnych szafach i pudłach. Jak mawia Patrycja- floryście przydaje się wszystko, florysta niczego nie wyrzuca. Jeszcze tylko drobne zakupy i możemy wykonać pierwsze prace.
Czytaj więcej o: No to... zaczynamy!