Wyniki ogłoszone, nagrody rozdane.

I półrocze zakończyliśmy artystycznie i na sportowo. Wszystkie klasy miały możliwość zaprezentowania swoich uzdolnionych, utalentowanych uczniów i pokazania w jakim stopniu są silnym i zgranym zespołem. Od determinacji, zaangażowania i ilości biorących udział w trzech kategoriach konkursów zależało, która klasa zdobędzie najwięcej nagród i tym samym pokażę, że jest grupą zgraną. Wczoraj w auli szkoły najpierw obejrzeliśmy prezentację zdjęć dokumentujących cały piątkowy dzień oraz filmików, przypominających atmosferę i świetną zabawę uczestników a potem zostały ogłoszone wyniki i rozdane nagrody. Całe wydarzenie miało również na celu prmocję czytelnictwa, promocję książki. Rewia na lodzie bohaterów książkowych i filmowych, plakaty promujące i reklamujące wybrane przez uczniów książki, przytwierdzone do bandy lodowiska wzbudzały zainteresowanie przechodniów, obserwatorów i samych uczniów.

Najbardziej zgraną i zaangażowaną we wszystkie wydarzenie klasą okazała się klasa 1b, miejsce drugie klasa 3b, miejsce 3 3a

W bloku artystycznym: śpiew, taniec :

1 miesce za taniec- Angielski walc- klasa 3b ( taniec 3 par)

2 miejsce - śpiew Paulna Walkosz klasa 3a

3 miejsce - śpiew Wiktoria Krysińska i Karolina Sutor klasa 1b

W tym bloku ujawniły sie neodkryte talenty:

Kamil Szerlowski - kl.1a taniec Makarena

Dominika Budzyk- kl.1a-z własnym, gitarowym akompaniamentem.

Asia Mrowca, Kasia Walkosz, Michał Jagieła - kl.1d- Taniec do muzyki z filmu "Step up"

Ania Marszalik, Sylwia Łacek, Ola Krupa - kl.2c- śpiew- Król Lew

Dorota Szczerba, Iza Kaleta i Wiktoria Bugaj klasa 2a- śpiew z akompaniamentem gitary

W bloku: Rewia nalodzie ( prezentacja stroju bohatera ksiązki lub filmu)