Walentynki 2013 rozstrzygnięcie konkursu poetyckiego

2013-02-14

14.02.2013 w naszym gimnazjum rozpoczęło się  Walentynkowe szaleństwo  Od samego rana po szkole krążyli przedstawiciele samorządu szkolnego zbierając pocztę walentynkową. W tym samym czasie zespół muzyczny przygotowywał covery Scorpionsów,  które zagrał  w trakcie prezentacji  wierszy miłosnych. W dzień św. Walentego rozstrzygnięty bowiem  został IV Szkolny Konkurs Poezji Miłosnej. Lista laureatów przedstawia sie nastepująco:

I miejsce Ala Piróg, kl. I b

II miejsce Agnieszka Bobak, kl. I b

III miejsce Julka Nowina Noiszewska, kl. I c

Gratulacje!!!

Należy również dodać, że oprawe muzyczną do całego programu przygotowali uczniowie:

Magda Borkowska, kl. II a, gitara klasyczna

Ola Kacperek, kl. II b, śpiew

Kuba Starzyk, kl. II a, gitara elektryczna

Na szóstej lekcji w szkolnej auli uczniowie klas trzecich przeczytali nagrodzone i wyróżnione wiersze, ich autorzy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Konkurs został przeprowadzony przez panie Beatę Marchlik Hulbój i Annę Sokołowską

Pani Agata Kurzydło opracuje pokonkursowy tomik, który zostanie opublikowany w wersji elektronicznej na naszej stronie oraz wydany w wersji papierowej i zachowany w naszej szkolnej bibliotece

Gratulujemy zwycięzcom

Na zakończenie dnia samorząd szkolny dostarczył adresatom. korespondencję walentynkową

a/p

Zdjęcia Ola Wańdyga klasa 2b