Odkrywamy talenty

2012-10-25

Z ogromną przyjemnością informuję, iż Magdalena Słodyczka  z klasy 3b otrzymała wyróżnienie w konkursie fotograficznym "Najbardziej literackie zdjęcie Zakopanego”. Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się w dniu 29 października 2012 o godz. 10.00 w Urzędzie Miasta Zakopane, podczas Sesji Rady Miasta Zakopane. Nasi uczniowie mogą rozwijać swoje fotograficzne talenty na zajęciach pań Moniki Szyndler i Beaty Marchlik Hulbój.

Oto oficjalny  komunikat  pobrany z :

W piątek, 19 października, został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny na "Najbardziej literackie zdjęcie Zakopanego", ogłoszony przez UM Zakopane.

Jury w składzie: Adam Brzoza - przewodniczący, Mariusz Koperski – zastępca Burmistrza Miasta Zakopane, Joanna Staszak naczelnik Wydziału Kultury i Popularyzacji Zakopanego, Ewa Matuszewska – rzecznik prasowy Urzędu Miasta Zakopane, ,Anna Zadziorko – dyrektor Miejskiej Galerii Sztuki i Agata Pacelt – Biuro ds. Kontaktów z Mediami przyznało następujące nagrody: I nagroda – „Kuźnicka ballada o świcie” Renaty Piżanowskiej z Nowego Tatrgu (godło „Nike”), II nagroda – „Kto czyta książki, żyje podwójnie” Joanny Kowal z Zakopanego (godło: „kowalka”), III nagroda – „Sen nocy letniej” Kacpra Łukaszczyka z Murzasichla (godło „William”). To zdjęcie otrzymało też najwięcej głosów internautów na profilu Facebook Urzędu Miasta Zakopane (543 głosy)
Wyróżnienia przyznano następującym pracom: „Czerwony Kapturek” Adama Kościńskiego (godło „autor1”), „Powitanie jesieni” Magdaleny Słodyczki z Zakopanego (godło „SOKO”) i „Fakultet literacki mojego POSA” Agaty Krząstek z Zakopanego (godło AvK).
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!
``