Rok szkolny 2012/2013 rozpoczęty.

2012-09-04

W poniedziałek 3 września 2012 roku społeczność Gimnazjum nr 1 rozpoczęła nowy rok szkolny mszą sw. w kościele Miłosierdzia Bożego na Chramcówkach.

Po mszy św. na dziedzińcu szkoły odbyła sie uroczysta inauguracja roku szkolnego 2012/2013. Najpierw głos zabrał dyrektor szkoły Mirosław Spera, który powitał uczniów, rodziców, nauczycieli, zaprosił poczet sztandarowy i poprowadził częśc oficjalną . Następnie, sekretarz miasta Zakopane p.Renata Szych, złożyła wszystkim obecnym życzenia. Uczniom życzyła  wytrwałości i zapału do nauki, nauczycielom sukcesów w pracy a rodzicom zadowolenia z osiągnięc swoich pociech.

Szczególnie ciepło przywitani zostali uczniowie klas pierwszych, dla których nowy rok, nowa szkoła to zawsze stres. Po części oficjalnej uczniowie udali sie do klas,na pierwsze, w tym roku, spotkania z wychowawcami.

Uczniowie klas pierwszych i ich rodzice zwiedzili szkołę, poznali wychowawców i mogli do woli zadawać im pytania.

Wierzymy, ze bardzo szybko pokochacie nowa szkołę.

a/p

Zapraszam do fotogalerii

Autorkami zdjęć są p. J. Kubina oraz uczennica klasy IIb Ola Wańdyga, fotograf szkolnej strony internetowej.