Zakopiańscy nauczyciele się integrują

2011-10-17

Już po raz drugi nauczyciele naszego gimnazjum stali się inicjatorami integracyjnego wyjazdu. W czerwcu, po zakończeniu roku szkolnego razem z nauczycielami SP5  wyjechali razem do Hiszpanii, zaś w piątek z okazji Dnia Nauczyciela wybrali się razem z nauczycielami SP2 na wycieczkę do stolicy.

Ten weekendowy wyjazd był doskonałym pomysłem. Program wycieczki był bardzo napięty. Zwiedziliśmy Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik, Starówkę oraz Zamek Królewski, Łazienki, Krakowskie Przedmieście i Wilanów. Cała eskapada zakończyła się w teatrze. Nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr  2 obejrzeli sztukę pt. „ Nasza klasa” w Teatrze na Woli, zaś nauczyciele z Gimnazjum nr 1 musical "Nędznicy" w teatrze Roma. Była to niezwykła uczta duchowa.

Dziękujmy naszym kolegom z „Dwójki” za wspaniałe towarzystwo i wspólnie spędzony czas. Była to bardzo udana "Szkoleniowa Rada Pedagogiczna" - lekcja historii, sztuki i wszelakich nauk w jednym.

Miło było poznać naszych kolegów pracujących w Szkole Podstawowej nr 2.

Już dziś zapraszamy na Maraton filmowy dla nauczycieli do naszego Szkolnego Kina.

Termin i repertuar  wkrótce.

Teraz czas, aby uczniowie poznali naszą odmienioną stolicę.

a/p