Złota Jedynka i inne tytuły wręczone - Dzień Edukacji za nami

2011-10-17

W wigilię Dnia Edukacji Narodowej, w czwartek odbyło się wielkie wspólne świętowanie.

Wszyscy pracownicy szkoły zostali zaproszeni do szkolnej auli, by uczestniczyć w rozdaniu statuetek oraz zabawie zgaduj zgadula pt. "Nauczyciel, dorosły też dzieckiem był".

Uroczyste świętowanie rozpoczął quiz- zgaduj zgadula. Wyświetlona została prezentacja zdjęć uczących nauczycieli, ale były to fotki z wczesnego dzieciństwa czyli dokumentujące, że „nauczyciel też dzieckiem był”. Pięcioosobowe drużyny uczniowskie miały za zadanie odgadywać kogo widzą na danym zdjęciu. Nie było to wcale łatwe o czym świadczyły błędne odpowiedzi  kwitowane salwami śmiechu. Oj było wesoło.

Dalsza część uroczystości to występ i muzyczna dedykacja nowej śpiewającej grupy pod kierunkiem pana Krzysztofa Przywoźnego. Zasadniczą częścią uroczystości była Gala wręczenia statuetek wyróżniającym się nauczycielom.

Kategorie w jakich nauczyciele zostali nominowani i nagrodzeni zostały wymyślone przez uczniów, a wyniki są  efektem przeprowadzonej w klasach ankiety- czyli w ich powstawaniu i przyznaniu  była pełna demokracja.

I tak przyznano „ OSKARY” w następujących kategoriach:

•      Styl nie z tej Ziemi
  •      Uśmiech roku
  •      Najciekawsza lekcja roku
  •      Złota Jedynka

Tytuły otrzymali:

•      Styl nie z tej Ziemi – Bogdan Chruściel, nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa
  •      Uśmiech roku – Justyna Wojtaś, naucycielka biologii
  •      Najciekawsza lekcja roku – Justyna Wojtaś, nauczycielka biologii
  •      Złota Jedynka - Anna Sokołowska, nauczycielka języka polskiego

Gratulujemy nagrodzonym, którzy nie kryli radości i zaskoczenia, wszak być wyróżnionym przez uczniów to wielki zaszczyt !

Na zakończenie Gali  Samorząd Uczniowski  złożył wszystkim pracownikom szkoły życzenia oraz wręczył własnoręcznie zrobione kartki z dedykacjami, bardzo cennym gdyż były nimi wymyślone przez uczniów bardzo osobiste rymowanki, które zamieścimy w zakładce Samorząd uczniowski ( bo warto!!!)