1.09.2011 Inauguracja nowego roku szkolnego

1.09.2011 w czwartek uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. O godz. 9:00 w Kościele Miłosierdzia Bożego na Chramcówkach odbyła się msza św. dla społeczności naszego gimnazjum, którą odprawił nasz nowy nauczyciel religii ks. Paweł Sułko. Po mszy św. na dziedzińcu szkoły Pan dyrektor Mirosław Spera powitał wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu w sposób szczególny zwrócił się do uczniów klas pierwszych, przedstawił ich wychowawców oraz nowych pedagogów, którzy w tym roku będą pracować w naszej szkole.

Następnie zapoznał wszystkich z planem pracy na rok bieżący. Po wyprowadzeniu sztandaru wszyscy uczniowie udali się z wychowawcami do klas na pierwszą lekcję wychowawczą.

ROK SZKOLNY 2011/2012 UZNAJEMY ZA ROZPOCZĘTY !!