Finał II Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego dla Uczniów Szkół Gimnazjalnych.

Dzisiaj, tj. 24 maja nasza szkoła była gospodarzem finału Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów. W finale wzięło udział 15 szkół z całego powiatu tatrzańskiego, każdą szkołę reprezentowało po dwóch najlepszych uczniów wyłonionych w etapie szkolnym

Poziom uczestników okazał się być bardzo wyrównany, konieczna była dogrywka. Po dogrywce dwoje uczestników zdobyło ponownie taką samą ilość punktów. Po raz pierwszy w historii konkursu potrzebna była kolejna dogrywka tzw. ”sudden death”.
Wyniki:
I miejsce- Daniel Szwab
II miejsce- Sebastian Biszczuk
III miejsce- Mira Fecko

Naszą szkołę reprezentowała Marta Stachoń z 3a, która po ciężkim boju w dogrywce zajęła ostatecznie 10 miejsce.
Konkurs organizowany jest przez Zespół Nauczycieli Języka Angielskiego ze szkół gimnazjalnych powiatu tatrzańskiego.
Za przygotowanie konkursu oraz udział w pracach komisji przeprowadzającej konkurs byli odpowiedzialni: Magdalena Gąsienica-Kuchta, Iwona Walas, Karolina Sikorska.
Celem konkursu było zachęcenie uczniów do nauki i doskonalenia znajomości języka angielskiego, rozwijanie zainteresowań i zastosowania języka angielskiego w praktyce oraz promocja wiedzy o krajach anglojęzycznych.
Wszystkim nauczycielom pomagającym przy organizacji konkursu serdecznie dziękujemy.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!