Wymiar 3D w naszym szkolnym kinie

Dzisiaj czyli 19.04.2011 w naszym szkolnym kinie znależliśmy się na moment w innym wymiarze. Naszą szkołę odwiedziła firma FotoTrójwymiar- Marek Zaniewski z żoną, którzy przybyli do nas z niezwykłymi projektami edukacyjnymi. Państwo Zaniewscy zajmują się fotografią trójwymiarową. Dzięki nim podczas pokazu 3D,  „wędrowaliśmy" tatrzańskimi szlakami np. Orlą Percią, przez przełęcz Zawrat i Dolinę Pięciu Stawów Polskich, oglądaliśmy piękne widoki i otchłań przepaści - siedząc wygodnie przed ekranem, korzystając ze specjalnych okularków, dzieki którym mogliśmy zobaczyć efekty trójwymiaru.

Obejrzeliśmy również fragment filmu zrealizowanego w 3D. Na zakończenie zaprezentowany został pokaz Mała Ojczyzna Podhale. Zobaczyliśmy Zakopane dawniej i dziś. Przeżycie dla wielu z nas niezwykłe.