Ferie w szkole - Koło filmowe i fotograficzne

2016-02-02

Ferie szkolne 2015/ 2016 za nami. Czas na relacje z ich przebiegu. Oferta szkoły jak zawsze była bardzo ciekawa Nikt nie miał prawa się nudzić. Podczas ferii zimowych, w dniach od 18 – 22 stycznia 2016r. odbywały się zajęcia szkolnego koła filmowego i fotograficznego. W tym czasie uczniowie:

• pisali scenariusz filmowy, w którym bardzo dokładnie rozpisano każdą scenę czyli tworzyli scenopis
  • przygotowywali plany filmowe
  • kręcili poszczególne ujęcia
  • robili zdjęcia z planu filmowego
  • przeglądali materiał filmowy
  • świetnie się bawili, a po skończonej pracy w nagrodę oglądnęli w szkolnym kinie film pt. „Jupiter”.

W zajęciach wzięło udział czternaścioro dzieci z klas: IB, IC, IIA, IIIA. Dzięki ich pracy powstał 12 minutowy film pt. „Święta”. Możemy zdradzić, że jego tematem są świąteczne prezenty. Serdecznie zapraszamy na premierę filmu, która już wkrótce.

Opiekun grupy: Dominika Snakowska

Autor: Dominika Snakowska