Wyjątkowy Gość - Ksiądz Kardynał Stanisław Dziwisz z duszpasterską wizytą w naszym gimnazjum

Dzisiaj 6.04.2011 (środa) naszą szkołe zaszczycił swoją obecnością Ksiądz Kardynał Stanisław Dziwisz.

Kardynał Dziwisz spotkał się z całą społecznością szkolną w sali gimnastycznej, gdzie w imieniu młodziezy powitała go trójka wytypowanych uczniów. Kardynał opowiedział o sobie, swoim życiu, o tym jak został wybrany przez Naszego Papieża Jana Pawła II. Udzielił uczniom odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Na koniec złożył nam wszystkim życzenia, pobłogosławił i podszedł do uczniów by uścisnąć im rękę i byc bliżej nich. Obejrzal naszą szkołe, sale kinową, świetlicę Na koniec zrobił sobie z nami wspólne zdjęcie na tle szkoły

Bardzo mocno przeżylismy to spotkanie Dziękujemy Księże Kardynale

Komentarze uczniów uczestniczących w spotkaniu z Kardynałem

06.04.2011 r.

Moje spotkanie z Kardynałem Stanisławem Dziwiszem było niesamowite. Gdy na początku zawitał w naszej szkole przed bardzo dużą liczbą  uczniów nie sądziłam , że będę miała zaszczyt dotknąć jego dłoni i poznać go osobiście , ale tak też się stało. Po wspólnej fotografii z całą szkołą  podeszłam do kardynała i uklękłam przed nim, a on dał mi swoje błogosławieństwo. To była fenomenalna chwila w moim życiu, poczułam radość , szczęście, wzruszenie i wielkie uczucie w całym moim sercu którego nawet nie da się opisać . to było coś niezwykłego spotkać tak Wielkiego Człowieka i tak bliskiego kiedyś naszemu Papieżowi.

Na pewno zapamiętam to spotkanie na całe życie, i uczucie w moim sercu to wielkie uczucie również na zawsze w nim pozostanie.

Klaudia.