Ścianka Absolwentów

2015-05-21

Drodzy Absolwenci!

Dyrekcja i grono pedagogiczne zwracają się gorącą prośbą do wszystkich absolwentów Gimnajzum nr 1 o kontakt i podzielenie się z nami informacją o sobie, ukończonych studiach, zdobytych zawodach itp oraz o wyrażenie zgody na zamieszczenie takich informacji, zdjęć wizerunku na Ściance Absolwentów, która powstaje w naszej szkole. Celem naszego działania jest pokazanie młodzieży szkolnej  co dzieje się z naszymi absolwentami, jak radzą sobie w dorosłym życiu, jakie sukcesy odnoszą.

Młodzież gimnazjalna staje przed trudnym wyborem nowej szkoły i określa swoje cele w dorosłym życiu. Pomóżcie im. Możecie zainspirować swoich młodszych kolegów, pokazać, że warto mierzyć wysoko, że w każdym zawodzie można się realizować i odnosić sukcesy. Chcemy się Wami chwalić Uśmiech

Uprzejmie prosimy o następujące informacje:

prosimy dostarczyć do swoich nauczycieli lub do

p. Anny Przekupień- biblioteka

p. Jolanty Kubiny - świetlica

lub wysłać na adres mailowy g1zakopane@gmail.com Juz dzis zapraszamy na uroczyste otwarcie Ścianki Absolwentów ( termin zalezy tylko nad Waszego aktywnego udziału

zdjęcie z zasobów :http://cku_zsr_glubczyce.wodip.opole.pl/sdz/sdz.htm