ORGANIZACJA SZKOLNEGO DNIA UNII EUROPEJSKIEJ

ORGANIZACJA SZKOLNEGO DNIA UNII EUROPEJSKIEJ

08.05.2015r. ( piątek)

- Dnia 8 maja ( piątek) 2015r. odbędzie się Szkolny Dzień Unii Europejskiej

- W tym dniu od godz. 845  do 1000 na  sali gimnastycznej rozpocznie się przygotowywanie stoisk, na których zostaną zaprezentowane wybrane kraje Unii Europejskiej

- Około godziny 1000 swoją pracę zacznie komisja, której zadaniem będzie ocenienie poszczególnych prezentacji.

W jej skład wejdzie p. dyrektor  Mirosław Spera, oraz przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego  Agnieszka Bobak.

- Komisja będzie oceniała:  estetykę wykonania, pomysłowość oraz pokazanie jak największej ilości cech charakterystycznych dla prezentowanego kraju.

- Równocześnie  o godz. 830w sali nr14  rozpocznie się konkurs wiedzy o Unii Europejskiej. Wezmą w nim udział trzyosobowe zespoły ze wszystkich klas.

- Jako  pierwsi (o 830) przystąpią do rywalizacji o tytuł „Młodego Europejczyka”, uczniowie klas pierwszych.

- Około godziny 1000 uczniowie klas drugich rozpoczną  kolejną turę konkursu.

- O godz. 1100 zaproszeni zostaną do konkursu uczniowie klas trzecich.

-Przewidywana godzina zakończenia imprezy 1300.

- Proszę wychowawców o wyznaczenie osób, które przygotują stoiska.

- Lekcje odbywają się normalnie, ale wszystkich nauczycieli bardzo serdecznie zapraszamy od godz. 1000 do odwiedzania wraz z uczniami auli w celu obejrzenia przygotowanych prezentacji.

- Można również zajrzeć do sali nr 14, aby dodać otuchy uczniom biorącym udział w konkursie.