Oferta szkoły wielozawodowej

2015-03-18

Dzisiaj uczniowie klas 3 mieli okazję poznać ofertę edukacyjną Zasadniczej Szkoły Wielozawodowej z Jabłonki.

Nadchodzi czas ważnych decyzji. Klasy trzecie kończą edukację na poziomie gimnazjalnym i teraz wybór właściwej szkoły to wielka odpowiedzialność.

Nasi Goście z Jabłonki w osobach nauczycieli i wychowawy Internatu zaprezentowali swoją szkołę. Po trzech latach  nauki w tej szkole młodzi ludzie rozpoczynają dorosłe życie i pracują w konkretnych zawodach.

Szkoła kształci przyszłych mechników samochodowych, murarzy, tynkarzy, kucharzy, cukierników, fryzjerów i innych.

Szkloła posiada swój internat. Dwa pierwsze lata to 3 dni nauki ogólnokształcącej 2 dni praktyki Klas 3 to 3 dni praktyk a dwa dni edukacji ogólnej

Decyzja należy do uczniów.