Jesteś tutaj: Start / Archiwum wiadomości / Wiadomości archiwalne. Rok szkolny 2014/2015 / X Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów - sukces Andrzeja
X Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów - sukces Andrzeja
2015-03-02
Z dumą informujemy, iż Andrzej Kotylak, uczeń klasy 2a zakwalifikował się do zawodów drugiego stopnia X Olimiady Matematycznej Gimnazjalistów.
Jest to sukces Andrzeja i jego nauczycielki matematyki Reanaty Nideckiej. Z terenu Zakopanego do drugiego etapu zakwalifikowało się tylko dwóch uczniów.
Bardzo jesteśmy dumni i szczerze gratulujemy. Wiecej na temat Olimpiady mozecie przeczytać na stronie OMG ( kliknij)
Województwo małopolskie
lp. | nazwisko | imię | klasa | szkoła | miejscowość |
---|---|---|---|---|---|
1. | Adamek | Jakub Franciszek | 1 | Gimnazjum Akademickie Jezuitów im. ks. Piotra Skargi | Nowy Sącz |
2. | Antos | Michał Jakub | 3 | Zespół Szkolno-Przedszkolny, Gimnazjum w Brzeźnicy | Brzeźnica |
3. | Bahyrycz | Piotr Józef | 3 | Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza | Kraków |
4. | Baran | Klaudia Weronika | 3 | Społeczne Gimnazjum nr 7 im. Juliusza Słowackiego | Kraków |
5. | Barczyk | Daniel | 3 | Gimnazjum nr 36 im. św. Brata Alberta - Adama Chmielowskiego | Kraków |
6. | Bodziony | Adrianna Barbara | 2 | Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza | Kraków |
7. | Ból | Szymon | 3 | Gimnazjum Samorządowe im. Króla Kazimierza Wielkiego | Tymbark |
8. | Brzyska | Aleksandra | 3 | Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza | Kraków |
9. | Ciastoń | Aleksandra Agnieszka | 3 | Gimnazjum 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów | Kraków |
10. | Cynk | Aleksandra Beata | 3 | Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza | Kraków |
11. | Czyżycki | Stanisław Jakub | 3 | Publiczne Gimnazjum im. Świętej Kingi w Ujanowicach | Ujanowice |
12. | Duda | Olgierd Maksymilian | 3 | Gimnazjum nr 46 im. Trzech Wieszczów | Kraków |
13. | Dudziak | Ewa Elżbieta | 3 | Miejskie Gimnazjum nr 2 im. Łukasza Górnickiego | Oświęcim |
14. | Dutka | Agnieszka | 3 | Publiczne Gimnazjum nr 52 Ojców Pijarów | Kraków |
15. | Dziarmaga | Tadeusz | 2 | Publiczne Gimnazjum nr 52 Ojców Pijarów | Kraków |
16. | Dziedzic | Jan Piotr | 3 | Publiczne Gimnazjum nr 52 Ojców Pijarów | Kraków |
17. | Dziedzic | Michał Edward | 3 | Salezjańskie Gimnazjum Publiczne | Kraków |
18. | Frejlich | Mateusz Jan | 3 | Gimnazjum nr 3 im. Aleksandra hr. Fredry | Olkusz |
19. | Furman | Adrian | 3 | Gimnazjum nr 4 w Wolbromiu | Wolbrom |
20. | Garus | Bartłomiej Piotr | 2 | Gimnazjum im. Noblistów Polskich | Tomice |
21. | Gawron | Filip | 3 | Gimnazjum Dwujęzyczne im. Św. Kingi | Tarnów |
22. | Gołąb | Paweł Tadeusz | 3 | Publiczne Gimnazjum im. Świętej Kingi w Ujanowicach | Ujanowice |
23. | Góralczyk | Maciej | 3 | Gimnazjum im. Noblistów Polskich | Tomice |
24. | Grabowski | Mariusz | 3 | Gimnazjum im. św. Królowej Jadwigi w Krzyszkowicach | Krzyszkowice |
25. | Grzelka | Łukasz Wojciech | 3 | Prywatne Gimnazjum Akademickie nr 6 im. Fryderyka Chopina | Kraków |
26. | Grzyb | Aleksandra Maria | 3 | Społeczne Gimnazjum nr 7 im. Juliusza Słowackiego | Kraków |
27. | Grzywnowicz | Kacper | 3 | Katolickie Gimnazjum im. Świętej Rodziny z Nazaretu | Kraków |
28. | Guzik | Jan Franciszek | 3 | Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza | Kraków |
29. | Janus | Mateusz | 2 | Gimnazjum im. Jana Matejki | Zabierzów |
30. | Kamiński | Filip | 2 | Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza | Kraków |
31. | Kardyś | Mikołaj | 2 | Gimnazjum nr 16 im. Króla Stefana Batorego | Kraków |
32. | Karp | Krzysztof | 3 | Zespół Szkolno- Przedszkolny w Libuszy | Libusza |
33. | Klima | Łukasz | 2 | Gimnazjum im. Błogosławionego Krystyna Gondka w Zakliczynie | Zakliczyn |
34. | Klimek | Karolina | 2 | Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Janusza Karczaka | Brzesko |
35. | Kmieć | Piotr Marek | 3 | Gimnazjum nr 28 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Krakowie | Kraków |
36. | Kolendo | Paweł | 3 | Gimnazjum Dwujęzyczne im. Św. Kingi | Tarnów |
37. | Kolton | Jakub Andrzej | 3 | Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza | Kraków |
38. | Konieczny | Filip Tomasz | 1 | Gimnazjum nr 10 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 | Tarnów |
39. | Kopacz | Karolina | 2 | Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Janusza Karczaka | Brzesko |
40. | Kopek | Dominik Damian | 3 | Zespół Szkół w Łużnej | Łużna |
41. | Korohoda | Nikodem | 1 | Publiczne Gimnazjum nr 52 Ojców Pijarów | Kraków |
42. | Kosek | Jakub Andrzej | 1 | Salezjańskie Gimnazjum Publiczne | Kraków |
43. | Kotylak | Andrzej Edward | 2 | Gimnazjum nr 1 im. Olgi i Andrzeja Małkowskich | Zakopane |
44. | Kowalik | Jakub Kacper | 3 | Salezjańskie Gimnazjum Publiczne | Kraków |
45. | Kowalski | Marcin Krzysztof | 3 | Gimnazjum nr 17 im. A. Grottgera w Krakowie | Kraków |
46. | Kozub | Maciej Paweł | 3 | Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Tarnowie | Tarnów |
47. | Krauzowicz | Natalia | 2 | Gimnazjum im. Świętej Rodziny w Rabce-Zdroju | Rabka-Zdrój |
48. | Krok | Alicja | 2 | Gimnazjum nr 21 im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego w Krakowie | Kraków |
49. | Kubaty | Piotr | 1 | Gimnazjum im. Jana Matejki | Zabierzów |
50. | Kurzydym | Konrad Sławomir | 3 | Gimnazjum 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów | Kraków |
51. | Kuś | Michał Jan | 3 | Powiatowy Zespół nr 11 Szkół Ogólnokształcących im. Stanisława Wyspiańskiego | Kęty |
52. | Lewicki | Paweł | 1 | Gimnazjum nr 21 im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego w Krakowie | Kraków |
53. | Madej | Roman | 2 | Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza | Kraków |
54. | Marszał | Paweł | 3 | Gimnazjum w Siedliskach | Siedliska |
55. | Maślisz | Milena Julia | 2 | Gimnazjum nr 4 w Wolbromiu | Wolbrom |
56. | Meszka | Dorota Barbara | 1 | Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza | Kraków |
57. | Moc | Maciej | 2 | Miejskie Gimnazjum nr 2 im. Łukasza Górnickiego | Oświęcim |
58. | Nowak | Michał Józef | 1 | Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów w Andrychowie | Andrychów |
59. | Olkuśnik | Piotr Nathaniel | 3 | Gimnazjum 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów | Kraków |
60. | Osuch | Julian Bogusław | 2 | Gimnazjum w Proszowicach im. 6 Brygady Desantowo-Szturmowej gen. S. Sosabowskiego | Proszowice |
61. | Pałka | Agnieszka Anna | 3 | Publiczne Gimnazjum nr 72 Sióstr Augustianek | Kraków |
62. | Pater | Bartłomiej | 2 | Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Janusza Karczaka | Brzesko |
63. | Piotrowski | Michał | 3 | Gimnazjum nr 21 im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego w Krakowie | Kraków |
64. | Poliszak | Monika | 3 | Gimnazjum Dwujęzyczne im. Św. Kingi | Tarnów |
65. | Potaszyński | Piotr Cezary | 3 | Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów w Andrychowie | Andrychów |
66. | Prus | Maciej Andrzej | 3 | Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów w Andrychowie | Andrychów |
67. | Pyzik | Rafał | 1 | Gimnazjum Dwujęzyczne im. Św. Kingi | Tarnów |
68. | Rozel | Patrycja Krystyna | 3 | Gimnazjum Miejskie nr 2 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół Miejskich nr 2 w Mszanie Dolnej | Mszana Dolna |
69. | Salata | Jacek | 3 | Publiczne Gimnazjum nr 52 Ojców Pijarów | Kraków |
70. | Sawicki | Jan | 3 | Katolickie Gimnazjum im. Świętej Rodziny z Nazaretu | Kraków |
71. | Sendyka | Radzim | 2 | Publiczne Gimnazjum nr 52 Ojców Pijarów | Kraków |
72. | Sikorski | Piotr Roman | 2 | Gimnazjum im. Jana Matejki | Zabierzów |
73. | Skrobot | Przemysław | 3 | Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół W Szalowej | Szalowa |
74. | Słuszniak | Mateusz Dawid | 2 | Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza | Kraków |
75. | Stach | Karol Waldemar | 3 | Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi im. Błogosławionej Salomei | Skała |
76. | Strzała | Mikołaj Władysław | 2 | Gimnazjum im. Henryka Łasaka | Skomielna Biała |
77. | Suder | Piotr Mikołaj | 3 | Gimnazjum w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Zakopanem | Zakopane |
78. | Sula | Dawid | 1 | Gimnazjum nr 21 im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego w Krakowie | Kraków |
79. | Ślusarczyk | Tomasz Jan | 1 | Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 15 im. Janusza Korczaka | Kraków |
80. | Ślusarz | Olga Maria | 2 | Gimnajzum nr 1 im. Juliusza Słowackiego | Myślenice |
81. | Tęczar | Karol | 3 | Prywatne Gimnazjum nr 3 Dona w Krakowie | Kraków |
82. | Tłuczkiewicz | Adam Marcin | 3 | Gimnazjum nr 16 im. Króla Stefana Batorego | Kraków |
83. | Trela | Mariusz | 3 | Publiczne Gimnazjum nr 52 Ojców Pijarów | Kraków |
84. | Twaróg | Aleksandra | 3 | Publiczne Gimnazjum w Dobrej | Dobra |
85. | Tyrała | Jakub Ignacy | 4 | Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Westerplatte w Myślenicach | Myślenice |
86. | Wacławik | Bartłomiej | 2 | Gimnazjum nr 16 im. Króla Stefana Batorego | Kraków |
87. | Węgrzynek | Wojciech | 3 | Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 15 im. Janusza Korczaka | Kraków |
88. | Witkowska | Aleksandra | 2 | Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza | Kraków |
89. | Wnęczak | Jakub | 3 | Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1 | Kęty |
90. | Wnętkowska | Wiktoria Nikola | 2 | Gimnazjum nr 46 im. Trzech Wieszczów | Kraków |
91. | Wojnar | Marcin Stanisław | 3 | Gimnazjum nr 21 im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego w Krakowie | Kraków |
92. | Wojtulewicz | Mateusz | 3 | Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza | Kraków |
93. | Woźny | Michał Bartłomiej | 2 | Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza | Kraków |
94. | Wysogląd | Maria Antonina | 1 | Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów w Andrychowie | Andrychów |
95. | Zakrocki | Igor Wiesław | 3 | Gimnazjum Integracyjne nr 74 | Kraków |
96. | Ziobro | Krzysztof | 3 | Publiczne Gimnazjum nr 52 Ojców Pijarów | Kraków |
97. | Żak | Radosław | 6 | Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny z Nazaretu w Krakowie | Kraków |
98. | Żmuda | Kinga Maria | 3 | Zespół Szkół w Chełmcu | Chełmiec |