Szkolni floryści działają!

2014-12-23

Czas poprzedzający Boże Narodzenie jest dla florystów okresem wytężonej pracy. Nie inaczej było i w naszej szkole. Przed florystami stanęło ogromne zadanie wykonania stroików świątecznych na wigilijne spotkanie dyrekcji, nauczycieli, uczniów, harcerzy oraz zaproszonych gości, w tym przedstawicieli władz miasta, ZNP oraz emerytowanych nauczycieli.

Wszyscy uczestnicy spotkania zostali obdarowani stroikami, których wykonano aż 70. Stół ozdabiały również wykonane przez uczniów kompozycje świąteczne ze świecami, których płomienie stworzyły prawdziwie świąteczny nastrój. Wśród florystów prym wiodły uczennice klasy 2b, ale wszyscy biorący udział w pracach spisali się na medal. Pieczę nad działaniami sprawowała pani Jolanta Kubina.

J.D.K.