Warsztaty musicalowe Musicamp zaproszenie

2014-12-11

Studenci Akademii Muzycznej w Gdańsku studiujący na wydziale wokalno-aktorskim , specjalność MUSICAL zgłosili się z bardzo ciekawą oferta WARSZTATÓW dla młodzieży, która chce rozwijać swoje artystyczne zainteresowania: aktorstwo, śpiew, taniec Oto ich ZAPROSZENIE

Zapraszamy na Warsztaty Musicalowe MUSICAMP w Zakopanem!
Oferta skierowana jest do młodzieży w wieku od 10 do 19 lat, która chce przeżyć niezapomnianą przygodę z musicalem! Program obejmuje 7 dniowy intensywny kurs ze śpiewu, aktorstwa i tańca połączony z wyjazdem na musical „Dźwięki muzyki” do Gliwickiego Teatru Muzycznego. Warsztaty uwieńczy koncert finałowy, w którym wezmą udział zarówno uczestnicy kursu jak i kadra. Zajęcia poprowadzą aktorzy scen muzycznych, studenci Akademii Muzycznej w Gdańsku o specjalności musical oraz tancerze tańca współczesnego i towarzyskiego. Podczas zajęć będziemy pracować nad świadomością ciała, dykcją, emisją głosu, sprawnością fizyczną, choreografią, ruchem scenicznym i innymi aspektami, które składają się na warsztat aktora musicalowego.
Termin warsztatów: 16-22 lutego 2015
Miejsce: Zakopane
Organizator : Wolna POSA i Rada rodziców POSA
Koszt: 490 zł
Cena obejmuje: szkolenie z tańca, aktorstwa, śpiewy indywidualnego i grupowego, wyjazd na musical „Dźwięki muzyki” do Gliwickiego Teatru Muzycznego (20.02.15 bilet + transport), ubezpieczenie, opiekę wychowawców kolonijnych, koncert finałowy, certyfikat ukończenia warsztatów.
Serdecznie zapraszamy!

Wszelkie pytania prosimy kierować pod
nr tel: 602 127 275 bądź na e-mail: musicamp.wm@gmail.com
zapraszamy również na naszą stronę na facebook: www.facebook.com/musicamp.wm

W załączniku do pobrania oferta, karta zgłoszeniowa, notatki biograficzne kadry
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres musicamp.wm@gmail.com do 9 stycznia 2015r.
Wpłata zaliczki 200zł na konto Stowarzyszenia "Wolna POSA" do 16 stycznia 2015r.

Dane do wpłaty:
Stowarzyszenie WOLNA POSA
ul. Droga do Walczaków 41 34-500 Zakopane
nr r-ku 60 1240 5165 1111 0010 5047 9774

Zapraszamy serdecznie!

Kadra MUSICAMP

Informacja o INSTRUKTORACH do poczytania, zobaczenia :)

Oferta - program do pobrania

Karta zgłoszenia do pobrania