Wyjątkowy Dzień Nauczyciela

2014-10-20

14.10.2014 to Święto Edukacji Narodowej nazywane również Dniem Nauczyciela

W tym roku klas 3b pod opieką pań Anny Sokołowskiej i Brabary Hardek zaprosiła nauczycieli, pracowników administracji i obsługi do szkolnej auli aby tam złożyć im życzenia i docenić całoroczną trudną pracę. Po obejrzeniu prezentacji o sposobach świętowania tego dnia w różnych zakątkach świata uczniowie odarowali nauczycieli listami przez siebie napisanymi i skierowanymi do konkretnych nauczycieli. Listy wręczał zatrudniony listonosz- Czesław a kilka z odczytano. Miło było obserwować reakcje adresatów: uśmiech, wzruszenie, smiech a nawet łzy.

To był wyjątkowy Dzień Nauczyciela. Uczniowe nie wstydzili się docenić swoich nauczycieli, podziękować, zażartować z nauczycielskich przywar, ironizować. Zrobili to z wdziękiem i smakiem. Serdecznie dziekujemy!

Niespodzianką były trzy listy napisane przez absolwentów naszej szkoły. Nauczyciele G1 mogą być dumni ze swoich wychowanków

Zapraszam do lektury listów, które były odczytane w trakcie uroczystości.

List do P. Szymona Gąsienicy

List do p. Beaty Marchlik Hulbój