Góra grosza

2011-11-29

Zbieramy, codziennie zbieramy do dnia 2.12.2011

Celem akcji Góra Grosza jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowia rodzinnego, kwalifikowanych rodzin zastępczych oraz dla najbardziej potrzebujących domów dziecka, które realizują prorodzinne programy wychowawcze.

W tym roku szkolnym również uczniowie naszej szkoły dołączyli do tej akcji charytatywnej. Inicjatorem był Samorząd Uczniowski, który wybrał z pośród swoich członków Komitet Akcji w osobach: Alicja Rokosz- skarbnik, Lucyna Bobak, Agnieszka Szydlak, Grzegorz Skowroński, Tomek Guja- kwestarze. Akcja trwa od 21.11.2011 do 2.12.2011.

Wszystkich zainteresowanych losem samotnych dzieci prosimy o wsparcie naszej AKCJI.

J/Z