40 Szkolna Liga Sportów Zimowych - Łyżwiarstwo- zakończona
XL SZKOLNA LIGA SPORTÓW ZIMOWYCH
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE
Klasyfikacja końcowa - indywidualna i grupowa.
Dziewczęta - miejsce I
Chłopcy - miejce II
Razem szkoła -miejsce II GRATULUJEMY !
Gratulujemy naszym łyżwiarzom doskonałych wyników w lidze łyżwiarskiej
Gimnazja | |||||||||
Grupa IV Dziewczynki 2001-2003 | |||||||||
Miejsce | Nazwisko i Imię | Szkoła | Rok | 1 | 2 | 3 | 4 | Suma | Pkt (3 najlepsze wyniki) |
1 | Dubnicka Martyna | POSA Zakopane | 2003 | 50 | 50 | 45 | 145 | 145 | |
2 | Wiśniowska Klaudia | POSA Zakopane | 2002 | 45 | 45 | 36 | 40 | 166 | 130 |
3 | Mirga Ola | Gim 2 Zakopane | 2002 | 29 | 50 | 50 | 129 | 129 | |
4 | Skupień Natalia | Gim 1 Zakopane | 2001 | 40 | 45 | 36 | 121 | 121 | |
5 | Kiełbik Julia | Gim 1 Zakopane | 2003 | 36 | 32 | 22 | 32 | 122 | 100 |
6 | PALKA JOANNA | Gim 1 Zakopane | 2002 | 40 | 24 | 26 | 29 | 119 | 95 |
7 | Krysińska Wiktoria | Gim 1 Zakopane | 2003 | 32 | 22 | 32 | 26 | 112 | 90 |
8 | Gąsienica Mracielnik Anna | Gim 2 Zakopane | 2003 | 29 | 26 | 21 | 24 | 100 | 79 |
9 | Muras Magdalena | Gim 1 Zakopane | 2003 | 26 | 14 | 29 | 21 | 90 | 76 |
10 | Mrowca-Kusorz Zofia | Gim Betlejem | 2001 | 21 | 24 | 22 | 67 | 67 | |
11 | Stachoń-Groblowy Kamila | Gim 3 Zakopane | 2002 | 22 | 17 | 20 | 59 | 59 | |
12 | Zaryczańska Julia | Gim 1 Zakopane | 2002 | 19 | 16 | 19 | 54 | 54 | |
13 | Leśniak Patrycja | Gim 3 Zakopane | 2003 | 18 | 6 | 18 | 42 | 42 | |
14 | Kozachenko Anna | SG STO | 2003 | 40 | 40 | 40 | |||
15 | Krzysztofor Matylda | Gim 2 Zakopane | 2002 | 24 | 15 | 39 | 39 | ||
16 | Galica Wioleta | Gim 1 Zakopane | 2003 | 20 | 19 | 39 | 39 | ||
17 | Mrugała Zofia | Gim Sierockie | 2002 | 36 | 36 | 36 | |||
18 | Fedro Oliwia | Gim 3 Zakopane | 2001 | 14 | 17 | 31 | 31 | ||
19 | Puchała Martyna | Gim 3 Zakopane | 2003 | 10 | 15 | 25 | 25 | ||
20 | Chromik-Gawlak Karolina | Gim 2 Zakopane | 2002 | 21 | 21 | 21 | |||
21 | Zębala Weronika | Gim 2 Zakopane | 2001 | 20 | 20 | 20 | |||
21 | Guzik Roksana | SG STO | 2002 | 20 | 20 | 20 | |||
23 | Gąsienica-Wawrytko Anna | Gim 1 Zakopane | 2001 | 19 | 19 | 19 | |||
24 | Mateja Renata | Gim 2 Zakopane | 2002 | 18 | 18 | 18 | |||
25 | Tylka Karolina | Gim 1 Zakopane | 2003 | 18 | 18 | 18 | |||
26 | Galica Karolina | Gim 2 Zakopane | 2002 | 17 | 17 | 17 | |||
27 | Dzierżęga Katarzyna | Gim 2 Zakopane | 2003 | 16 | 16 | 16 | |||
28 | Lichota Ola | Gim 2 Zakopane | 2003 | 13 | 13 | 13 | |||
29 | Karciarz Natalia | Gim Sierockie | 2003 | 12 | 12 | 12 | |||
30 | Buksa Karolina | Gim Sierockie | 2002 | 11 | 11 | 11 | |||
31 | Buksa Katarzyna | Gim Sierockie | 2002 | 9 | 9 | 9 | |||
32 | Szczechowicz Emilia | Gim Sierockie | 2003 | 8 | 8 | 8 | |||
33 | Szczechowicz Justyna | Gim Sierockie | 2003 | 7 | 7 | 7 | |||
Grupa IV Chłopcy 2001-2003 | |||||||||
Miejsce | Nazwisko i Imię | Szkoła | Rok | 1 | 2 | 3 | 4 | Suma | Pkt (3 najlepsze wyniki) |
1 | Zając Bartek | Gim 2 Zakopane | 2001 | 50 | 50 | 40 | 140 | 140 | |
2 | Tarchała Kacper | SG STO | 2001 | 45 | 40 | 50 | 19 | 154 | 135 |
3 | Gąsienica-Roj Kamil | Gim 2 Zakopane | 2001 | 36 | 32 | 45 | 36 | 149 | 117 |
4 | Gliwa Nikodem | Gim 2 Zakopane | 2001 | 40 | 36 | 40 | 32 | 148 | 116 |
5 | Mazurkiewicz Kacper | Gim 2 Zakopane | 2002 | 29 | 24 | 36 | 45 | 134 | 110 |
6 | Rzepka Maksymilian | POSA Zakopane | 2003 | 45 | 50 | 95 | 95 | ||
7 | Żelechowski Jacek | Gim 1 Zakopane | 2001 | 32 | 26 | 21 | 29 | 108 | 87 |
8 | Gliwa Szymon | Gim 2 Zakopane | 2003 | 29 | 32 | 24 | 85 | 85 | |
9 | Tokarz Szymon | Gim 2 Zakopane | 2001 | 22 | 20 | 29 | 22 | 93 | 73 |
10 | Zwijacz Kacper | Gim 1 Zakopane | 2003 | 26 | 22 | 24 | 72 | 72 | |
11 | Laskowski Jakub | Gim 1 Zakopane | 2002 | 20 | 19 | 26 | 26 | 91 | 72 |
12 | Sawina Jankub | Gim 2 Zakopane | 2001 | 24 | 21 | 19 | 64 | 64 | |
13 | Bernatowicz Antoni | POSA Zakopane | 2002 | 17 | 17 | 22 | 21 | 77 | 60 |
14 | Jankowski Jakub | Gim 1 Zakopane | 2003 | 21 | 18 | 18 | 17 | 74 | 57 |
15 | Kamiński Michał | Gim Betlejem | 2001 | 12 | 20 | 20 | 52 | 52 | |
16 | Taras Dawid | Gim 3 Zakopane | 2002 | 19 | 17 | 15 | 51 | 51 | |
17 | Serafin Jan | Gim Betlejem | 2001 | 16 | 16 | 16 | 48 | 48 | |
18 | Strączek Eryk | Gim 3 Zakopane | 2002 | 18 | 14 | 15 | 47 | 47 | |
19 | Pawlikowski Jan | Gim 3 Zakopane | 2002 | 14 | 13 | 13 | 9 | 49 | 40 |
20 | Klimecki Krystian | Gim 2 Zakopane | 2002 | 15 | 10 | 11 | 36 | 36 | |
21 | Dzik-Wesołowski Mateusz | SG STO | 2001 | 16 | 12 | 8 | 36 | 36 | |
22 | Bożęcki Kacper | Gim 1 Zakopane | 2002 | 11 | 8 | 9 | 14 | 42 | 34 |
23 | Łukaszczyk Daniel | Gim 1 Zakopane | 2002 | 15 | 6 | 13 | 34 | 34 | |
24 | Opyt Dawid | Gim 1 Zakopane | 2002 | 8 | 9 | 11 | 12 | 40 | 32 |
25 | Szustek Piotr | Gim 1 Zakopane | 2002 | 12 | 7 | 10 | 29 | 29 | |
26 | Szydlak Tomasz | Gim 1 Zakopane | 2003 | 13 | 11 | 24 | 24 | ||
27 | Gontek Mikołaj | Gim Betlejem | 2001 | 6 | 10 | 7 | 23 | 23 | |
28 | Gut Krzysztof | Gim 3 Zakopane | 2002 | 9 | 5 | 7 | 21 | 21 | |
29 | Ślimak Marcin | Gim 3 Zakopane | 2003 | 10 | 8 | 18 | 18 | ||
Rogalski Marcin | SG STO | 2001 | 18 | 18 | 18 | ||||
31 | Fedro Jakub | Gim 3 Zakopane | 2002 | 14 | 14 | 14 | |||
32 | Kowal Krzysztof | Gim 3 Zakopane | 2002 | 7 | 5 | 12 | 12 | ||
33 | Łukaszczyk Paweł | Gim 3 Zakopane | 2001 | 6 | 6 | 6 | |||
Kurek Jakub | SG STO | 2001 | 6 | 6 | 6 | ||||
35 | Borkowski Dawid | Gim 1 Zakopane | 2002 | 5 | 5 | 5 | |||
36 | Chyc Mulik Franciszek | Gim 3 Zakopane | 2003 | 4 | 4 | 4 | |||
Składanowski Adam | Gim Betlejem | 2001 | 4 | 4 | 4 | ||||
38 | Bruzda Natan | Gim 3 Zakopane | 2002 | 3 | 3 | 3 | |||
39 | Rabiański Damian | Gim Betlejem | 2003 | 2 | 2 | 2 |
Dziewczęta | |||
M | Szkoła | Punkty | Pkt do rywalizacji szkół |
1 | Gim 1 Zakopane | 362 | 20 |
2 | Gim POSA | 311 | 16 |
3 | Gim 2 Zakopane | 268 | 13 |
4 | Gim 3 Zakopane | 132 | 10 |
5 | Gim Betlejem | 67 | 7 |
6 | SG STO | 60 | 6 |
7 | Gim Sierockie | 59 | 5 |
Chłopcy | |||
M | Szkoła | Punkty | Pkt do rywalizacji szkół |
1 | Gim 2 Zakopane | 437 | 20 |
2 | Gim 1 Zakopane | 273 | 16 |
3 | SG STO | 208 | 13 |
4 | Gim POSA | 172 | 10 |
5 | Gim 3 Zakopane | 147 | 7 |
6 | Gim Betlejem | 123 | 6 |
RAZEM | |||
M | Szkoła | Punkty | |
1 | Gim 2 Zakopane | 705 | |
2 | Gim 1 Zakopane | 635 | |
3 | Gim POSA | 483 | |
4 | Gim 3 Zakopane | 279 | |
5 | SG STO | 268 | |
6 | Gim Betlejem | 190 | |
7 | Gim Sierockie | 59 |