Sukces goni sukces - „Talenty Małopolski 2017” XXX edycja

W dniu 29 kwietnia 2017r.  odbyły się eliminacje powiatu tatrzańskiego XXX Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski 2017”
Do przeglądu zostały zgłoszone nasze szkolne talenty: Paulina Walkosz, Dominika Budzyk, Wiktoria Krysińska oraz Karolina Sutor. I tym razem nasze dziewczyny nie zawiodły. Wypadły bardzo dobrze a Paulna Walkosz została zakwalifikowana do finału w Dobczycach. Gratulujemy wszystkim a szczególnie Paulinie i panu dyrektorowi Mirosławowi Sperze, który codziennie pracuje z dziewczynami i rozwija ich talenty wokalne. Trzymamy kciuki za finał

Protokół JURY:

TATRZAŃSKI 2017

Protokół z posiedzenia obrad jury eliminacji Powiatu Tatrzańskiego XXX Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski 2017”, który odbył się w  Zakopanemw dniu 29 kwietnia 2017r.

Po wysłuchaniu i obejrzeniu 38 podmiotów wykonawczych – to jest  108 uczestników jury w składzie:
- Paulina Karp
- Adrian Kulik
- Karolina Leszko
postanowiło, że do finału wojewódzkiego w Dobczycach nominowani zostali następujący wykonawcy
(w kolejności występowania):

I. W kategorii muzycznej:
- Olga Gębik „Samba przed rozstaniem” – Zakopane
- Paulina Walkosz „Miasteczko cud” – Gimnazjum nr 1 w Zakopanem

II. W kategorii tanecznej:
- Zespół MINI ROX – Akademia Młodego Artysty w Zakopanem
- Zespół SCANDAL – Akademia Młodego Artysty w Zakopanem
- Zespół FRAJDA – Szkółka Sportowa FRAJDA w Zakopanem

Ponadto decyzją jury wyróżnienia otrzymują (wg kolejności prezentacji):

A. W kategorii muzycznej:
- Franciszek Budz – Społeczne Ognisko Muzyczne w Bukownie
- Maria Sieczka - Zakopane

B. W kategorii tanecznej:

- Sylwia Pańszczyk - Groń
- Zespół POSA – Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Artystyczna w Zakopanem

Jury gorąco dziękuje wszystkim uczestnikom eliminacji powiatowych, ich instruktorom, rodzicom, opiekunom i animatorom za przygotowanie i prezentację programów konkursowych.

Jury serdecznie dziękuje organizatorom eliminacji powiatowych tj. Towarzystwu Gimnastycznemu "Sokół" Gniazdo w Zakopanem, jak również Pani Izabeli Soroczyńskiej, Pani Emilii Glista oraz Panu Dariuszowi Galicy za podjęcie trudu przygotowania i profesjonalną realizację imprezy.

Jury gratulując laureatom – życzy im sukcesów artystycznych podczas finału wojewódzkiego
w Dobczycach.

Na tym protokół zakończono.

Autor: Anna Przekupień