ORGANIZACJA SZKOLNEGO DNIA UNII EUROPEJSKIEJ

09.05.2017r. (wtorek) odbędzie się Szkolny Dzień Unii Europejskiej

Szkolny Dzień Unii Europejskiej

- W tym dniu od godz. 1220  do 1300 na  sali gimnastycznej rozpocznie się przygotowywanie stoisk, na których zostaną zaprezentowane wybrane kraje Unii Europejskiej.

- Około godziny 1310 swoją pracę zacznie komisja, której zadaniem będzie ocenienie poszczególnych prezentacji.

W jej skład wejdzie p. dyrektor  Mirosław Spera, oraz przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Jan Wojtyła.

- Komisja będzie oceniała:  estetykę wykonania, pomysłowość oraz pokazanie jak największej ilości cech charakterystycznych dla prezentowanego kraju.

- Równocześnie  o godz. 1220w sali nr 14  rozpocznie się konkurs wiedzy o Unii Europejskiej. Wezmą w nim udział trzyosobowe zespoły ze wszystkich klas.

- Jako  pierwsi (o 1220) przystąpią do rywalizacji o tytuł „Młodego Europejczyka”, uczniowie klas pierwszych.

- Około godziny 1250 uczniowie klas drugich rozpoczną  kolejną turę konkursu.

- O godz. 1330 zaproszeni zostaną do konkursu uczniowie klas trzecich.

-Przewidywana godzina zakończenia imprezy 1430.

- Proszę wychowawców o wyznaczenie osób, które przygotują stoiska.

- Lekcje odbywają się normalnie, ale wszystkich nauczycieli bardzo serdecznie zapraszamy od godz. 1300 do odwiedzania wraz              z uczniami auli w celu obejrzenia przygotowanych prezentacji.

- Można również zajrzeć do sali nr 14, aby dodać otuchy uczniom biorącym udział w konkursie.