Śródroczne spotkanie z Rodzicami czyli WYWIADÓWKA

Wczoraj odbyło się śródroczne spotkanie z Rodzicami zwane potocznie WYWIADÓWKĄ. Zadballiśmy o to by, oprócz przewidywalnych informacji tj. karteczek z ocenami, uwag miłych i nie zawsze miłych, przygotować niespodzianki. Pierwszą niespodzianką był krótki wykład na temat prawidłowgo żywienia dzieci w wieku dorastania. Drugą, która została przyjęta z aplauzem, pokaz przedstawienia jasełkowego zrealizowanego przez grupe teatralną MELPOMENY pod kierunkiem pani Anny Sokołowskiej oraz zespołu wokalistek pod kierunkiem i przy akompaniamencie pana dyrektora Mirosława Spery.

Rodzice otrzymali też, nowy numer biuletynu "Nasza Szkoła" z najnowszymi newsami z życia szkoły oraz planami na ferie.

Mamy wrażenie, ze spektakl się bardzo podobał ( reakcja publiczności ) Uśmiech Czyli niepodzianka się udała.