Zakończenie roku szkolnego - część oficjalna

Ostatnią częścią, najważniejszą było uroczyste przekazanie Sztandaru Szkoły uczniom klas drugich i rozdanie wyróżnień, nagród, dypomów i podziękowań. Ta część trwała najdłużej bo mamy sporo uczniów zasługujących na pochwałę i wyróżnienie oraz Rodziców, którym należą się listy gratulacyjne i podziękowania. W dobrych humorach uczniowie odebrali od wychowawców nagrody książkowe, dyplomy, świadectwa z paskiem. Pan dyrektor Mirosław Spera podsumował rok szkolny i uznał, ze był bardzo owocny i udany. Podziękował  organowi prowadzącemu czyli Urzędowi Miasta Zakopane, uczniom, rodzicom, nauczycielom, wszystkim pracownikom i sympatykom szkoły.

Po tej części uczniowie udali się do klas by tam otrzymać swiadectwa i pożegnać się ze swoimi wychowawcami.

Życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych i ciekawych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu :)