Zakończenie roku szkolnego Msza św.

Po symbolicznym pozegnaniu klas trzecich wszyscy udali się do kościoła Miłosierdzia Bożego na Chramcówkach.Tam ks. Bartosz razem z przedstawicielami wszystkich grup społeczności szkolnej odprawił mszą św. na zakończenie roku szkolnego. Msza była niezwykle uroczysta. Oprawę muzyczną przygotował pan dyrektor M. Spera z powstałą na tę okoliczność scholą składającą się z naszych utalentowanych uczennic. Czytania czytali : szefowa Rady Rodziców pani Krzyściak, pani A. Sokołowksa, nauczycielka języka polskiego, pani Cz. Klejka pracownik obsługi, Jasiek Wojtyła - uczeń i Patrycja Galica uczennica. Piękne słowo o "mięczakach", które zamieniają się w perły wygłosił ks. Bartosz. Było uroczyście i pięknie.

Sadzę, ze wszyscy głęboko przeżyliśmy to spotkanie z Bogiem. Dziękujemy