Zakończenie roku szkolnego

Jak spędziliśmy ferie zimowe - ankieta

Ferie zimowe minęły, wróciliśmy do szkoły wypoczęci, gotowi do pracy, pełni pomysłów. Zrobiliśmy małą ankietę żeby przekonac się jak dni wolne od nauki spędzają uczniowie naszego gimnazjum. Oto kilka wypowiedzi...

W tym roku w czasie zakopiańskich ferii można było wziąć udział w kilku ciekawych imprezach.

Na Dolnej Równii Krupowej otwarto największe w Polsce darmowe lodowisko. Codziennie można było zobaczyć tam ogromne ilości turystów oraz znajomych.

Kolejnym ciekawym wydaniem szczególnie dla młodzieży były "The North Face Polish Freesling Open 2011". W zawodach uczestniczyło wielu zawodników innych krajów. Zawodnicy byli w różnym wieku, najmodszą z nich była 8-letnia Kelly, która podniosła wysoko poprzeczkę innym zawodnikom. Na imprezie gościła telewizja m.in. muzyczna stacja "Viva". Przeprowadziła wywiady z młodzieżą na temat przebiegu zawodów. Imprezie towarzyszył DJ, który puszczał dobrą muzykę. Polski zawodnik Szczepan Karpiel - Bułecka został mistrzem Polski.

Nasz rówieśnik oraz dobry kolega z Gimnazjum nr 2 w Zakopanem Szymon Krzeptowski -Sabała dostał się po eliminacjach do daleszej części konkursu. Jesteśmy z niego dumni !

Pod koniec małopolskich ferii odbyły się zawody freestylowe na snowboardzie refundowane przez znaną markę Quilsilver i Roxy. Na zawodach było wielu dopingujących widzów min. uczestnicy z ''PFO''. Wszystkim towarzyszyła świetna muzyka DJ'a,  a wieczorem koncert reagee. Na zakończenie dla  uczestników odbyła się impreza w Dworcu Tatrzańskim.

Podczas ferii można było spotkać się ze znajomymi na Krupówkach, obejrzeć Mistrzostwa Świata w Skokach Narciarskich na Wielkiej Krokwi. Aktywni mogli ten czas spędzić jeżdżąc na nartach, snowboardzie oraz łyżwach. W kinach można było obejżeć ciekawy repertuar, przede wszystkim wiele polskich komedii.

Zuza i Ania

"Spędziłam ferie jeżdżąc na nartach, douczałam się też jeździc na snowboardzie. Chodziłam po mieście z kolegami i koleżnkami. Chodziłam na jabłuszko i na sanki było super! Chodziłam na łyżwy z przyjaciółmi. A resztę czasu spędziłam w domu".

Renia

"Ja spędziłam ferie jeżdżac na nartach, ze znajomymi, pojechałam też do kuzynek do Bielska.

Ja z moich ferii jestem bardzo zadowolona, ponieważ spędziłam je miło i w przyjemnej atmosferze".

Ewelina

" Spędziłem ferie bardzo fajnie, grałem w piłkę, robiłem porządki w domu, pomagałem kolegom odśnieżać podwórko. Jeździłem na rowerze, kilka razy nawet na koniu. Bywały dni, że od rana do wieczora byłem na wyciągu. Chodziliśmy z kolegami na pizzę i rozmawialiśmy do późna".

Piotrek

"W tegoroczne ferie zimowe pracowałem żeby wszystkie pieniądze wydać dzień później. W każdy wieczór z kuzynem odwiedzałem sobie „ FDN". Moje ferie mi się bardzo podobały".

Mateusz

"Nasze ferie były nudne. Siedziałyśmy w domu i nie robiłyśmy nic ciekawego. Oglądałyśmy tv i słuchałyśmy muzyki. To wszystko co mamy do powiedzenia".

A.C , A.T.

"Te ferie były bardzo nudne. Pierwszy tydzień spędziłam w domu i na spotkaniach ze znajomymi. W wolnym czasie chodziłam na praktyki do salonu fryzjerskiego, zajmowało mi to cały dzień, więc gdy wracałam do domu byłam bardzo zmęczona, jednak mimo zmeczenia wychodziłam ze znajomymi na miasto. Większość ferii jednak spędziłam w domu przed telewizorem co było bardzo monotonne i nudne, pogoda przez pierwszy tydzień była beznadziejna"

Sylwia

"Przez ferie jeździłem na nartach na Harendzie. Jeździłem też na rowerze choc było bardzo ślisko ,skakałem do śniegu, jeździłem na łyżwach na Równi Krupowej", spotykałem się z przyjaciółmi i rodziną-graliśmy w  karty i się śmialiśmy".

Mariusz

"W te ferie zimowe nigdzie nie wyjeżdżałam . W pierwszy tydzień spotykałam się ze znajomymi, jeździłam też na snowboardzie . W drugi tydzień musiałam iść na praktykę do salonu fryzjerskiego co bardzo mi się podobało, gdy wracałam z salonu szybko jadłam obiad i umawiałam się ze znajomymi. Jestem bardzo towarzyską osobą  i uwielbiam moich przyjaciół, z którymi spędzam większość mojego wolnego czasu.

Ferie tego roku bardzo mi się podobały".

Paulina

"Moje ferie były bardzo ciekawe, spędziłem je bardzo aktywnie. Na początku gdy był śnieg jeździłem na nartach, potem gdy zginął na rowerze i grałem w piłkę. Spotykałem   się z przyjaciółmi. Jeździłem też na skuterze śnieżnym i kładzie -  bardzo podobaly mi się te ferie".

Dawid

Okazuje się, że jesteśmy bardzo towarzyską młodzieżą!  A nuda z małymi wyjątkami nas nie dotyczy.