The USA vs. the UK

The USA vs. the UK - projekt edukacyjny Teresy Zubek, Aleksandry Krupy, Urszuli Tylko i Mateusza Mieszczaka. Projekt przedstawiał różnice kulturowe i językowe Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

Uczniowie przedstawili główne informacje i ciekawostki o tych dwóch krajach anglojęzycznych, zaprezentowali różnice pomiędzy British English, a American English. Świetnie wykonali miniatury architektoniczne: Big Ben, Tower Bridge, red telephone box oraz Statue of Liberty. Częstowali przygotowanymi przez siebie hamburgerami, ciastem i herbatką angielską - cieszyły się dużym zainteresowaniem. Zaprezentowali wyniki przeprowadzonej wcześniej ankiety, w której pytali uczniów naszej szkoły do którego z krajów chętniej by pojechali - Stanów Zjednoczonych, czy Wielkiej Brytanii. Wybór padł na Stany.Wyluzowany Projekt wykonany wzorowoŚmiech.

MGK